Je hypermarket Albert tak dost pozadu, co se týče hygieny a kvality pečiva?

Dokazal by mi tady někdo říct jestli jsou hypermarkety Albert po ČR dost pozadu co se týče hygieny a kvality pečiva když nechají holuby sedět a ozobávat pečivo(vyfoceno v Praze) přímo z beden u hypermárketu,o­sobně mám s Albertem i Tescem špatné zkušenosti s nedopečeným pečivem,shnilou zeleninou nebo ovocem no prostě hnus. Děkuji. Foto: Novinky.cz – https://m.novin­ky.cz/article­Details?aId=467439&sz­nu=PDhtqMIl2P3jhK7D

Odpovědi
ivzez

To se bohužel děje téměř všude, je jenom náhoda, že to
někdo vyfotil právě u Alberta. Dokud budou pekaři pečivo skládat
„na chodník“, což se děje hodně často, nedá se tomu zabránit.

Nedopečené pečivo + chleba a kvalita zeleniny či ovoce jsou jiné
„kategorie“, ale i s tím se dá setkat ve všech hyper/supermar­ketech.

Ve velkých řetězcích na zeleninu a ovoce alespoň občas někdo
dohlédne, v menších obchodech mám s obojím horší zkušenosti.

kurec

Spíš mi to připadá jako vyjmečná situace to na novinkách.cz ale základem je dobře si vybrat(avšak pokud vetšina zboží je špatné tak na tom asi něco bude)