Dandee800

je hvězdná brána SG1 scifi?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
badisko

ANO

ano

Další odpovědi
Pájo

ANO

Seriál SG1 je uritě sci-fi.
Jestli se ptáš na náš názor, zda lidstvo může cestovat branami (nebo podobnými zařízeními) k jiným galaxiím… musím říci, že by to bylo fajn… ;) ale zda se to děje, těžko říci.

Fienir

NE

Ne, je to historický žánr.

iceT

ANO

Hvězdná brána (v anglickém originále Stargate SG-1, často zkráceně SG-1) je kanadsko-americký televizní sci-fi seriál, součást franšízy Hvězdné brány společnosti Metro-Goldwyn-Mayer. Seriál, vytvořený Bradem Wrightem a Jonathanem Glassnerem, je založen na celovečerním filmu Hvězdná brána z roku 1994 od Deana Devlina a Rolanda Emmericha. Natáčen byl v kanadském městě Vancouver a v jeho okolí. Mezi lety 1997 a 2007 vzniklo a bylo odvysíláno 10 řad (prvních pět na kanále Showtime, ostatní na Sci-Fi Channel) s celkovým počtem 214 epizod. V Česku byl celý seriál uveden premiérově na stanici TV Nova postupně v letech 2000–2007.

RedC22

ANO

Co by to mělo být jinýho?

Poklička

ANO

Wang

ANO