Questman

Je fyzicky možné rozmáčknout rukama něčí hlavu?

Odpovědi
sassan

Ano taky jsem tu scénu ve Hře o trůny viděl/četl v předloze.-)A ano je to zaručeně možné.

tencosepta

Určo. Pokud narážíš na scénu ze Hry o trůny, tak Hora navíc vyvíjel daleko větší tlak, protože na Oberynovu hlavu vyvíjel tlak z vrchu. Jinak záleží, jak na hlavu tlačíš.

anonym

Ano, je to možné…
Stejně, jako je možné lebku úderem ruky ´rozbít´.
___
Na co se chystáš?
😉

pája139

Myslím si že malému dítěti dospělí člověk ano a dospělému možná nějaký opravdu silný člověk také. Pokud to takto myslíte.

anonym

Ne. Lebka přežije přetížení 4G. Ostatní kosti 0.4G – 3G – tudíž by si zlámal ruce takovou silou…

Jiste že by to šlo ale musel by ses pořádně rozpřáhnout