Lukáš Ondriš

Je fotopapir horlavy? Da se namocit vodou?

Nejlepší odpověď
mosoj

Jaký fotopapír ? Hořlavý je, zkus si jakoukoliv fotku zapálit. Nicméně klasickému fotopapíru, který je určen pro zpracování v lázních, namočení nevadí, nepřijdeš ani o obraz.
Papíru pro tisk v tiskárnách včetně sublimačních, namočení sice také nevadí ale přijdeš o obraz.

Ona totiž ta tvoje otázka je jaksi zmatená.

Další odpovědi
Kepler

Je. Ale ne tak dobře jako normální papír. Při vyvolávání fotek prochází několika lázněmi, než se vysuší a vyleští na fotoleštičce.