leporela22

Je dobrý nápad teď do něčeho investovat?

Dobrý den, můj dotaz asi zní trochu nejasně, nebo dost obecně, ale rád bych se zeptal zda v této době je dobré do investovat do něčeho. Spíš než odpověď bych se chtěl zeptat, kde bych si mohl přečíst víc, nebo kde bych mohl zjistit více informací?

Děkuji

Nejlepší odpověď
Edison

Všude… Investor potřebuje mít mnoho a mnoho zpráv a být schopen z nich se značnou mírou talentu odhadovat chod věcí budoucích. Jinak… ještě kapku bych s nákupem počkal. Myslím, že všechno půjde ještě dolů. Pak zvážit co nakoupit, co se bude zase vzmáhat a co na křivku obnovy nenaskočí.

Další odpovědi
Pepa25

Samozřejmě. Vždy je vhodný čas investovat (když tak se dá spekulovat na pokles). I současnou krizí budou některé obory postiženy víc než jiné (znám firmu, které má tolik zakázek, že je ráda, že se teď může vymlouvat na koronavirus, aby mohla některé elegantně odříct).

elkon

Když je vhodný objekt zájmu, tak proč ne.Od toho jsou investiční poradci, pokud nemáš zkušenosti.