Lgee

Je dobrý nápad si vytvořit svůj web?

Pokud chci jen web mít, nečekám, že tam bude někdo chodit. Třeba si založit web na Wordpressu a za rok získat třeba 100–200 návštev.

Nejlepší odpověď
Mr. Marek

Čili chceš web, u kterého ti je jedno, jestli ho bude někdo navštěvovat? Tak proč ho tvořit?

Další odpovědi
PepasAvalonu

Záleží na účelu a nějak nechápu ten tvůj účel. Založit web nemusí být špatný nápad. Nápadem se většinou myslí nějaký plán a tvůj nápad založit web není žádným plánem. Důvod, proč, účel, co to komu/čemu přinese. ..
Na tvoje OSN konspirace by ale nikdo nechodil.

elkon

Vytvořit web má smysl, pokud máš firmu, nebo potřebuješ něco prezentovat, třeba nějaký produkt, nebo nějakou činnost.

Dochy

Musíš vědět co od toho webu chceš. Zařídit si ho jen proto aby byl a mohl ses o něj starat asi není to pravé. Já si založil před lety jednoduchou webovku abych mohl známým snadno nasdílet fotky, ale teď už je hafo služeb přímo pro daný účel. Také je možné si zařídit „web“ pro vzdálené řízení vlastního domu – ten budeš navštěvovat především sám 😉 Známí měli nějaké weby pro prezentaci vlastních projektů…
Takže se zamysli jaký má mít účel a pak lze uvažovat zda je či není rozumné jej pořizovat.

Nassin

Pokud budou stránky o něčem, co lidi zajímá, můžeš mít návštěv i 100 – 200 denně. Jedna z hlavních podmínek je „název stránky“, tedy domény. Osobně mám jednu doménu a tři subdomény a návštěvnost je ucházející.
P.S. S chutí do toho.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.