Janilivi

Je dobrý nápad jet na Rock for People, když mi je 15 let?

Neříkali by si tam o mě lidé např. Co tam dělám, že jsem na to malá, atd?
Děkuji.

Odpovědi
ivzez

Je to hodně hloupý nápad!

Mp2

Dříve jsme jezdili na tyto akce v Hradci hlídat.
Co ti budu povídat.. Jezdí tam různé typy lidí. Ať už je to HHK nebo RfP… Různě se pije, někdo sem-tam fetuje.

Ale před pár lety jsem tam přestal jezdit, protože co jsem tam viděl, z toho jsem se málem pozvracel.
Nebudu to rozvádét do detailů, ale na jedné holce se tam vystřídalo odhadem tak 7 kluků.
Ráno si mohli hodit korunou, kdo bude táta. Ale to už byli všichni pryč, takže táta spíš nebyl nikdo..

da ny

Co by si kdo říkal ti může být lhostejné.....
Souhlasím s tím, že je to hoooodně hloupý nápad!

Muffz

Ono v tvém věku by tě tam ani rodiče neměli pustit. Jak už je zmíněno, alkohol teče proudem, drogy se prodávají každému, pak to tak vypadá. Ono o tu hudbu ani nejde, spíš o to se zřídit jako doga. Ostatně to udělali lidi z většiny festivalů, proto ani nemám chuť už tam chodit.

Ještě si počkej, v patnácti bys tam stála mezi ožralýma hnusákama, co by tě zašlápli při pokusu o pogování, a pak by na tebe hodili šavli.