pat a mat

Je dobré vyplácení zálohového výživného?

Vyplácení zálohového výživného podle mne bude inspirovat budoucí matky k nezodpovědnému výběru partnerů. Budoucí otcové se sotva zaleknou změněné situace, dál budou skrývat své příjmy ( budou-li jaké ). Možná budou dokonce dělat další potomky a inspirovat další budoucí otce. Očekával bych navýšení počtu nezodpovědných jak inspirací ve vrstvě první generace, tak i výchovou u druhé generace. Sílí ve mně dojem že posílení vrstvy nezodpovědných a sociálně závislých je cílem některých politických stran k získání správných voličů.

Odpovědi
autacek

Další potomci jsou v zájmu státu. Částka zálohového výživného není rovněž nikterak závratná.

Nicméně plně souhlasím, že každá žena by měla dobře zvážit, kterému penisu nastaví své lůno a nést si zcela odpovědnost za svá rozhodnutí. Péče o dítě totiž není jen o penězích, ale i o tom, aby dítě mělo dva milující rodiče.

To, aby takové nezodpovědné počínání šlo na vrub celé ostatní společnosti je myslím špatně.

Nevymahatelnost práva v tomto státě je pak kapitola sama pro sebe.