Jennie

Je dobré se sejít s mužem, ke kterému jsem o a po dovolené něco cítila, když přijede do mé země a chce se sejít?

Nejlepší odpověď
Drap

Neznáme okolnosti, tak nejde dost dobře poradit. V každém případě opatrnost neuškodí.

Další odpovědi
autacek

Jestli myslíš nějakého snědého fešáka obšťastňujícího túristky v přímořském letovisku, který teď zavítal k nám na návštěvu, tak od toho čekej zase jen povyražení.

Jinak je třeba znát víc informací, ale jestli již k němu nic necítíš, nedávej mu zbytečné naděje.

yuko

To si musite rozhodnout jenom Vy nebo Ty sama 🙂 Co my o Vas, Tobe, o nem vime…pokud jste se do sebe zamilovali, tak se sejdete.

tatanka

Jestli není z nějaké „rizikové země“ tak určitě ano, ono se to vše časem ukáže.

ivzez

Proč přijede a proč se chce sejít?

_______

Doplňuji:

Jennie, chcete-li se něco dozvědět, poskytněte
laskavě odpovídajícím potřebné informace:
https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/co-si-myslite-o-chlapovi-kdyz-se-poznate-na-dovolene-on-vam-celou-tu-dobu-rika-jak-jste-krasna-ze-vas-ma-rad

O něm si myslím pořád totéž: Využivá to,
co se mu nabízí, chce to zopakovat zde.

Názor na ženu v té situaci jsem zatím neměla
důvod (z)měnit. Spíše naopak → jestli tedy vážně
míníte se s ním sejít, přestože víte, o co mu jde.

Kryšpín

Samozřejmě brát všema deseti zvláště když je trochu opálený, hlavně když má pěkné oči, postavu, je pozorný, umí se báječně bavit a,t,d, případně pokud je prachatý pozdější sňatek možný, další se úkáže později

nyjono

Jestli to je ten z dovolené, o kterém jsi nedávno psala, pak určitě ne. NE.