Nelča Mys

Je dobré obnovovat vztahy se sestřenicí, když jsem na ni naštvaná, a doufat, že se to zlepší ?

je to příběh né skutečnost četla jsem to v komiksu a chtěla bych se poradit kdybych byla jakby tou sestřenicí co bych měla udělat i když to mezi náma s mojí báječnou sestřenicí ani nejde . 😁 protože to je prostě moje sluníčko ......ale chtěla bych vědět co by se mělo jakby stát v tom přiběhu… no to je jedno prostě chci vědět odpověď

DÍKY NELČA

Nejlepší odpověď
MirKop

ne je lepší to radši nechat být

To je tak blbá otázka, na to se ani nedá odpovídat