Maty M

Je dobré nosit do tělesné výchovy suspenzor?

Jen menší průzkum :))
Děkuji za odpovědi ✨

Odpovědi
seraphico

Záleží co tam provádíte. Když jsme my měli tělesnou výchovu, tak nikdo nemusel mít suspík, ale třeba se dnes tělocvik změnil :D Pokud ale hrajete jenom fotbal, florbal, basket a další takovou tu klasiku, tak mi přijde suspenzor jako zbytečnost, kterou by si musel pokaždé prát :)

anonym

Pokud to není v rozporu se školním řádem, pak je to dobrá ochrana.

elkon

Je to zbytečné. Má to význam pouze v hokeji. Rána pukem je za vše.

Hufnágl

Ano, pokud jsou bojové sporty zařazeny do hodiny tělocviku. Takový kop, tam dole …začneš znovu mutovat.