Je dle vás Česko hokejový, nebo fotbalový národ?

Úspěchy, popularita, rozšíření, dostupnost, propagace.

Nejlepší odpověď
Kepler

Jiná odpověď

Slovo „jednoznačně“ bych nepoužil. Obliba sportů vždy šla ruku v ruce s dosaženými úspěchy. Někdy to byl hokej, kdysi fotbal, dnes i tenis…

Další odpovědi
Drap

Jiná odpověď

Podle mne ne. Takové snahy se probouzejí pouze v době olympiády, mistrovství a podobně.

zbyndo

Jiná odpověď

Nie až tak národom,ale Česko malo vždy hokejové i futbalové hviezdy známe po celom svete

anonym

Jiná odpověď

Ani jedno, samozřejmě že hokej i fotbal mají své fanoušky, ale to má i opera a balet, přesto neřekneš, že je česko operní a baletní národ, že ne? 🙂

elkon

Jednoznačně hokejovým

Je třeba posuzovat podle zájmu diváků. A na hokej chodí daleko víc diváků. Na fotbal jen v některých městech.

DoTazatel

Jednoznačně hokejovým

Takhle se na to nedá dívat. Ale rozhodně v Česku převažuje hokej, i v reprezenta­ci jinde.

Gus_Fring

Je to 50 na 50

Fotbal může hrát kdokoliv, stačí míč a parta. Proto je fotbalistů výrazně více. Hokej je náročnější, ale profesionální úspěchy v něm jsou dlouhodobě.

Ale ani hokej ani fotbal nemají na šachy. To je teprv sport a kdyby David Navara a Viktor Láznička zabrali, tak to možná bude národní sport. :)

Autista

Je to 50 na 50

metro

Je to 50 na 50