Faltys

Je divné, že v osmnácti letech si přijdu vyzrálejší než moji vrstevníci?

Nejlepší odpověď
anonym

Podle čeho tak soudíš?

Další odpovědi
Drap

někdo dozraje dříve, někdo později. Třeba máš pravdu.

anonym

Je divné, že v 60-ti letech se cítím mladším než mojí vrstevníci? Jenom si to oba namlouváme. 🙂

marci1

Proč divné, možná jsi vyzrálejší. Může Ti to být jen ku prospěchu. 🙂

jáára

a jsi holka nebo buzerant?

zjentek

no tak se koukej fofrem přizpůsobit těm vrstevníkům, pánč ti hrozí reálné nebezpečí, že v sedmdesáti letech si přijdeš vyzrálejší než tvoji vrstevníci ..musíš to nějak natrénovat svépomocí, tohle tě totiž na školách nenaučej ..vono je taky dost těžký učit vyzrálejšího ;q