Je D1 místem k normálnímu vyhazování figurek jako ve hře Člověče nezlob se?

Potřebuji to vědět, zajímá mě to abych na dálnici mohl souhlasit s vyhazováním účastníků silničního provozu s „hrou na dojede nebo nedojede“. Zapomněl jsem v mé otázce na něco? Otázka nechť zůstane otevřená, budu se ptát po celý svůj život na terorismus mezi řidiči.

Nejlepší odpověď
chlubna

jo, některý by měli být potrestaný odnětím volantu na doživotí

Další odpovědi
led

A kockou budú hádzať:
1 – pohrebná služba
2 – polícia
3 – zberné suroviny
4 – právnici