zjentek

Je COVID-19 konstruován tak, aby cíleně ošklivěji postihoval ty, kteří vapují?

Zvěsti o spojitosti mezi covidem a vapováním. Tak jestli snad covidovi více nešmakují plíce těch, kteří vapují, nebo mu snad chutná jen nějaká složka, dočasně navázaná na buňku, třeba glycerin? Když je buňka umazaná?

(Snad se výroba náplní do vaporizérů už někdy od r. 2015, kdy se začalo spekulovat o pozdější nákaze, samotným svým složením nepřizpůsobovala takříkajíc na míru covidovi, aby se později dokonale vyřádil. Přece do velína netřeba se covidovi nabourat, postačí odhalit, s kterým proteinem bude si notovat.)

Odpovědi
elkon

Tak se zeptej konstruktéra a nečti bulvár.

hapiky

Nevíme, můžeme se jen domnívat. O rakovině toho víme více, ale stejně 100% lék nemáme.
Stejně si říkám, že i když by se podařilo vyrobil na koronavir lék, přijde další infekce. Jestli se to už nestalo.

torion

Spekulace a ono to také nakonec může být přesně naopak, protože glycerin je součástí desinfekcí nemluvě o tom, že moc lidí nad 60 let co mají většinou těžší stavy při nákaze nikdy nevapovalo