Lgee

Je chleba se sýrem cottage dobrý?

Co myslíte?

Nejlepší odpověď
annas

Nemyslím, ale vím. Mně chutná tento sýr jen v pikantní úpravě.

Vyzkoušejte, třeba máte jinou chuť než já.

Další odpovědi
nyjono

Podle toho jaký chleba a jaký cottage a podle toho, pro koho.
Některý chleba je dobrýs čímkoli, ne od každého výrobce je sýr cottage stejně chutný a v neposlední řadě, každému chutná něco jiného.
OMG, to je zase otázka.
Já ho mám nejraději samotný a od Me***e.

Drap

Někomu chutná, někomu ne. Mě osobně nechutná.

Lotr2008

Myslíš cotáge?

elkon

Jestli máš ruce, tak si ho namaž, co je to zase za pitomost.

Pepa25

Osobně jím cottage lžičkou a přikusuju rohlík, ale každý podle svých chutí …