JanyOK

Je bezpečné jet na dvolenou do Egypta?

A pokud ano, kam?

Nejlepší odpověď
Terryle

Myslím, že teď už tam je klid. Ono tam turistům prakticky nebezpečí nehrozilo ani v průběhu nepokojů… Takže ta známá letoviska (Šarm-aš-Šajch, Hurghada apod) by měla být bez problémů. Naopak možná bude o něco levněji, o něco míň lidí a o to víc si to užijete :o)

anonym

Kamaradka se vratila z Hurghady a tam .. s trochou nadsazk " ani o nicem mistni nevedeli. Nebojte se a lette. 🙂 -iv-

chudst

Tohle nebudu davat do odpovedi: pokud mirite na plaz, tak je to bezpecne, jako vsude jinde. Pokud mirite do mesta, tak to nevim, chce si to asi nekde overit, nicmene uz by to melo byt v klidu. (Otazkou je, jak moc zustaly pamatky neporuseny.)

Terryle

Moc dobrá připomínka. Proč jste to do těch odpovědí nedal? Spousta lidí není zvyklá se do diskuse vůbec koukat a tohle je fakt dobrá odpověď…

Terryle

Moc dobrá připomínka. Proč jste to do těch odpovědí nedal? Spousta lidí není zvyklá se do diskuse vůbec koukat a tohle je fakt dobrá odpověď…