nosahosa

Je bezpečná prohlídka Chanova?

Vždy jsem se chtěl podívat do Indie ale bohužel z nedostatku času jsem se do Indie nikdy nedostal… Napadlo mě že vyrazím trošku jinam, napadl mě Chanov ale nevím jestli je to tam bezpečné. Takže se ptám jestli je bezpečná prohlídka této lokality, děkuji.

Nejlepší odpověď
Lamalam

Chanov už není tím, čím býval, dnes je to spíš město duchů. Pokud chceš vidět opravdové živé gheto, zajeď si na nedaleké sídliště Janov v Litvínově.

Další odpovědi
klumprt

Tak z třeba z vrtulníku typu Black Hawk v plné zbroji bych se asi nebál 🙂

jmhad

lepší je Východ Slovenska

gecco

Neber si moc peněz a drahé věci…
😉
A neparkuj tam auto…
😉

mosol

zkus si půjčit papamobil.

anonym

Pokud máš pro strach udělábo,klidně,ale beze zbraně bych tam nešel.