Je asi menším problémem přistát na Měsíci než vyřešit problémy s kriminalitou, drogami, poklesem morálních hodnot?

Odpovědi
Kelt

Proč by to mělo být menším problémem. Podle mne to nejde srovnávat. Pokud jde o přistání na Měsíci, tak při určité technické dovednosti a vybavení to jde. Problémy s kriminalitou, drogami, poklesem morálních hodnot a pod, je běh na dlouhé tratě, tady musíš zabránit příčině a je zde nezaměstnanost, vzdělání a pod. Někdo se bude snažit tyto problémy snížit, druhý se na tom může přiživovat.

hapiky

Dokud někdo nevymyslí něco lepšího než je demokracie, budeme dříve létat na Mars nebo ještě dál, než se drogy a kriminalita vymítí.

Kryšpín

W. Churchill vyslovil názor, – demokracie je největší bordel, spokojenost pro lumpy a problém pro ostatní

kurec

Jo asi máš pravdu