roxy52

Je 02hod,45 min.a konečně celou noc pršelo a ještě prší.(Trutnov­sko).Kdepak nespadla ani kapka??

Nejlepší odpověď
FOG

Treba u nas v L.O. 31stupnu C ve stinu v 7.58 PM.

Další odpovědi
annas

Olomoucko – mírná bouře, přívalový déšť, kapky bubnovaly na střechu.

8.00 h – začíná znova pršet. Ale jinak příjemně.

anonym

tady borilo,ale nemohla jsem odepsat v tu chvili jsem se klepala strachy pod perinou severni morava

elektrikář

Kraslice,Karlo­varsko u nás leje celou noc. V sobotu 24.7 6.00 prší dál.

Michal

V Praze prší.7.43AM.

mosoj

Plzeň – sever . Jak jsem již psal na včerejšek několik bouří. A dnes v noci pěkný liják bez bouře. Napršelo docela dost ale žádná katastrofa se naštěstí nekonala.