dcludy

Jdu na testování na COVID-19 do drive-in, ale nemám auto. Lze tam jít pěšky?

Zdravím všechny,
Onemocněl jsem a můj stav se sice lepší, i tak ale musím podstoupit testy na covid. Jsem z Pardubic a jediné místo, kam mě to hází, je drive-in. My nemáme auto, a proto se ptám, zda tam musí člověk bezpodmínečně přijet v autě, nebo jestli se dá i přijít pěšky.
Díky za každou odpověď a buďte zdraví!

Nejlepší odpověď
Malvína

Kdo nemá auto, holt nemá auto. MHD bych raději vynechala. Pěšky jít můžete, byla jsem u stanoviště a opravdu tam nekontrolují, jak se kdo dostavil. Jen volte brýle a dostatečnou ochranu nosu a úst, nejlépe respirátor. A zbytečně nechodit mezi hloučky lidí.
Ať jste v pořádku.

Další odpovědi
Pepa25

To máte štěstí, že vás vůbec někde vezmou, kapacity praskají ve švech, ministr apeluje, aby se lidi nechodili testovat (asi abychom neněli tolik nakažených ☹ …)
Pokud jste rezervovaný, tak by vás měli vzít i když přijdete pěšky …