Anonym*****

Jdu na brigádu do ,,call centra''.Co všechno mám dát do životopisu ?

Je mi jasné že tam musí být : jméno,příjmení ,datum narození,adre­sa,email,tele­fonní číslo,vzdělání ,koníčky a Zkušenosti.Je mi 15 let.Chodila jsem do jednoho centra kde jsem se věnovala dětem a pomáhala s nimi.Taky jsem ráda komunikovala s dospělými .Měla bych mezi koníčky napsat ,,komunikace s lidmi'' ?

Odpovědi
Janovicak

Tady je to pěkné popsané i se vzorem:
http://www.hy­perstudent.cz/zi­votopis.php

Komunikaci s lidmi určitě do koníčků a zálib napiš. Ono v call centru, kde vlastně celý den člověk otravuje lidi, je komunikace důležitá.

Edison

Jdeš? Předpokládám, že to je jisté, hotové, domluvené, zařízené. Není na CV poněkud pozdě? To se dává předem.