Avatar uživatele
salsa verde

Jdete s odpadky do popelnice a bum ho! leží tam něco co se vám náramně hodí. vezmete si to?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? BENYTA, aramah, Bunnik, iceT, Nazdar Bazar před 4961 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
ten který je

Jednou se mi stalo že jsem šel vysypat koš a v popelnici jsem našel v originálním balení sadu barevných encyklopedických knih.Vzal jsem si je a mám je ve své knihovně.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
aramah

Já ne,nešáhla bych tam ani za nic.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Tata

Mě se to také stalo, no nechte v popelnici kufřík s akuvrtačkou s kompletním příslušenstvím. Ale tak jak jsem jí lehce nabyl někdo mi jí lehce ukradl. Třeba je to putovní vrtačka.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Šel jsem – ležel tam bezdomovec a smrděl.
Toho jsem si nevzal !!!
Ale bylo vidět, že mu chutná.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

no co by ne – beztak by to šlo na smeťák.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

Ja taky ne,stalo se mi,ale ze mi tam zuchly klice od domu…
A nedavno jsem vyhazovala obrovsky pytel a do 10minut byla u popelnice pani z vedlejsiho panelaku a hned se v tom hrabala,nejaky poklad nasla a premistila se k vedlejsimu kontejneru…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Ak chcem pre niekoho nechať (je mi ľúto to vyhodiť) dám to vedľa popelnice. Kto má záujem, si to zoberie (ani sa niekedy nestihnem vystrieť. Priznám sa, aj ja som takto našla čistý a zabalený stolík pod PC. No nezoberiete to?
Pre bezdomovcov ošatenie dávame na múrik…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
rybíz

Je to riskantní, protože jsou odpadky často potřísněné močí potkanů, hrozí leptospiroza nebo nějaká jiná infekce. Pokud bych tam viděl něco pro mne velmi cenného, tak bych si to vzal, ale očistil to třeba savem a pak si pořádně očistil ruce. Ale ještě se mi to nestalo.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
1popelka1

Kdyby to byl milión, tak bych se překonala… rukavice bych po ruce asi neměla, ale vytáhla bych kapesníky, ať na ten humus nesahám…

před 4961 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
mosoj

popelko – znám větší humus !!!!

před 4960 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek