salsa verde

Jdete s odpadky do popelnice a bum ho! leží tam něco co se vám náramně hodí. vezmete si to?

Nejlepší odpověď
ten který je

Jednou se mi stalo že jsem šel vysypat koš a v popelnici jsem našel v originálním balení sadu barevných encyklopedických knih.Vzal jsem si je a mám je ve své knihovně.

Další odpovědi
aramah

Já ne,nešáhla bych tam ani za nic.

Tata

Mě se to také stalo, no nechte v popelnici kufřík s akuvrtačkou s kompletním příslušenstvím. Ale tak jak jsem jí lehce nabyl někdo mi jí lehce ukradl. Třeba je to putovní vrtačka.

mosoj

Šel jsem – ležel tam bezdomovec a smrděl.
Toho jsem si nevzal !!!
Ale bylo vidět, že mu chutná.

quentos

no co by ne – beztak by to šlo na smeťák.

iceT

Ja taky ne,stalo se mi,ale ze mi tam zuchly klice od domu…
A nedavno jsem vyhazovala obrovsky pytel a do 10minut byla u popelnice pani z vedlejsiho panelaku a hned se v tom hrabala,nejaky poklad nasla a premistila se k vedlejsimu kontejneru…

led

Ak chcem pre niekoho nechať (je mi ľúto to vyhodiť) dám to vedľa popelnice. Kto má záujem, si to zoberie (ani sa niekedy nestihnem vystrieť. Priznám sa, aj ja som takto našla čistý a zabalený stolík pod PC. No nezoberiete to?
Pre bezdomovcov ošatenie dávame na múrik…

rybíz

Je to riskantní, protože jsou odpadky často potřísněné močí potkanů, hrozí leptospiroza nebo nějaká jiná infekce. Pokud bych tam viděl něco pro mne velmi cenného, tak bych si to vzal, ale očistil to třeba savem a pak si pořádně očistil ruce. Ale ještě se mi to nestalo.

1popelka1

Kdyby to byl milión, tak bych se překonala… rukavice bych po ruce asi neměla, ale vytáhla bych kapesníky, ať na ten humus nesahám…

mosoj

popelko – znám větší humus !!!!