Erik 0_58

Jde za 4 roky uspořit jeden milión korun ?

Dobrý den,

od zíří nastupuji na střední školu a dal jsem si takovou výzvu. Chtěl bych jakkoliv za ty čtyři roky uspořit na účet milion, protože po střední škole s ním mám velký plán. Ale jak to udělat. Myslíte, že je to možné?

Nejlepší odpověď
ivzez

Proč by to nebylo možné?
Stačí si opatřit adekvátní příjmy.

Další odpovědi
Drap

Samozřejmě že je to možné. Je to pouze jen otázka příjmů.

marci1

Lze. Pokud si každý měsíc vyděláš a ušetříš cca 5 208 Kč, pak budeš mít za 4 roky milión. 🙂

Sorry, nevím proč jsem myslela na 250 tis. Samozřejmě správně je 20 833,– Kč měsíčně. 🙂

agentpv

mně to vyšlo že bys měl ušetřit aspoň 20 833,– kč měsíčně, to jde ne ?

mosoj

Marci1. 5208× 12 = 62496 × 4 =249 984. Ano, úpadek nejvyššího kalibru.

Hlada

Je to velmi nepravděpodobné.
Přechod ze základní na střední školu je poměrně náročný. Musel bys být výjimečně úspěšný student, abys k tomu zvládnul ještě výdělečnou činnost.
Před dovršením plnoletosti jsou možnosti práce a podnikání značně omezené.
Za dva týdny bys měl začít spořit a jak je vidět, zatím ani nevíš, čím si chceš vydělávat.

autacek

Naspořit jej můžeš, pokud budeš mít dostatečný příjem a šetřit. Po základní škole by sis měl být schopen vypočítat průměrnou měsíční úložku bez úročení sám.

Mc Merkurion

… když ti rodiče dostatečně zvednou kapesné …