zzzlatokopka

Jde vám upravit původní text otázky?

Předtím mi to šlo jen doplnit, a teď už můžu upravovat i otázku. Jde vám to taky tak?

Asi to není chyba, admin mi psal něco ve smyslu, že rozšiřují opravu otázek.

Nejlepší odpověď
setapouch

Všimnul jsem si u jednoho místního exota, že s oblibou tak manipuluje s odpověďmi. Pak se diví, že ho nazývám za idijjjotem.
Doplňuji:
Pevně věřím, že to je omyl a ne úmysl, alespoň dokud admin nebude schopný sledovat změnu významu otázky.

Další odpovědi
marci1

Ano, jde otázku upravit a také mi to připadá zvláštní. Uživatel vloží odpověď, tázající si ji změní či pozmění a odpovídající bude za „méně chytrého“. 🙂
Doplňuji:
Aspoň kliknutím na upravil/a zjistíme jak byla otázka upravena.

gecco

Zatím jsem otázku nepoložil, ale všiml jsem si (i u tvé, ale nejen u ní), že to tak jde…
😉
Podle mne se ´chybka vloudila´…
Doplňuji:
Jo – a když je otázka upravena, je v ní položka „Upravil/a“ – když na ni klikneš, zobrazí se ´historie´ oprav (tedy původní a pod ním upravené znění)…
😉

Löwe

U minulé otázky mi to šlo. Byl jsem rád, že jsem tu čárku mohl opravit, aby to nevypadalo tak blbě. Ale je pravda, že lidi jako jjj toho budou zneužívat, což je podle mě velká škoda. Dá se to využít mnohem lépe.

JájsemRaibek

Ano jde to upravit bez doplnění. Už včera jsem si všiml, že se otázky nějak proházely, nejprve jsem nechápal, ale dle času, příp. podle toho, že už tam bylo odpovězeno jsem se dovtípil, že je otázka doplněna.
Ano je pravda, že z nás někdo může udělat blbce, protože se zeptá např. zda máme rádi něco, odpovíme ano a on pak otázku změní na něco jiného, což nikdo nemá rád, přesto odpovědi zůstanou.

Awe

Tohle bych neřešil… Normální uživatel toho nebude zneužívat pro své pobavení. A trotlů tady bude dost i bez toho :)

anonym

Jde,jen je to dělané jiným stylem něž před tím,stačí být trochu bystřejší.

annas

Vůbec nevím, o co jde. Když se odešle otázka, tak je možné ji opravit?

zzzlatokopka

Jo místo doplnění ji opravíš. Klidně změníš to, co si nejprve napsala:-((( To tu zase bude maglajz:-(((

zzzlatokopka

Však to prubni, zeptej se „kolik je hodin?“ a pak to změníš na „jaký je datum?“

annas

Pokud to bude platit pořád, tak to je síla. 🙂
Díky.

gecco

Zzz – tak jsem si tu ´úpravu´ v praxi vyzkoušel na své otázce – jde to…
😉
Předpokládám, že někdo, kdo upravoval kód, volá omylem nesprávnou rutinu a nebo chtěl kód zjednodušit a neotestoval důsledky…
😉

zzzlatokopka

Takže je to chyba?
No což znamená, že admina máme, já myslela, že umřel:-DD

gecco

Osobně to považuju za chybu, ale možná jde o záměr…
😉
BTW – Cochee má pravděpodobně pravdu – Admin a programátor budou rozdílné osoby…

cochee

Jakto admina? Admin není ten, kdo tvoří HTML kód.

zzzlatokopka

Vůbec nemám tušení co je HTML kod:-DDD

cochee

HTML je jazyk, ve kterém se píšou/programují webové stránky. Ten, kdo je tvoří, se nazývá programátor, nebo ještě i jinými jmény, ale admin to není (tedy – může dělat i admina, ale většinou tomu tak není) – admin(istrátor) má na starost dohled nad „cvrkotem na stránkách,“ pokud se nějakým cvrkotem zabývají (jako třeba zde). Jistě existují i jiné stránky, kde není admina třeba, neboť se tam nic neděje – třeba tato: http://www.vol­ny.cz/cochee 😛 Takže, chyba, o které je zde řeč, je „dílo“ programátora, který upravoval z nějakého důvodu místní HTML kód a udělal při tom chybu. Administrátor s tím nic neudělá, ale ovšem může (a snad i měl by) na tu chybu programátora upozornit

marci1

Přidávám se, také nemám. ☹
🙂

zzzlatokopka

gecco zas nemám:-((

gecco

Já zrovnatak…

Ještěže jsou aspoň palce na otázky odděleny od těch na odpovědi…
😉
BTW – já už, obvykle, ani nedávám vědět, že ´nemám´ – to bych každý den psal spoustě odpovídajících…
;-D