dust8

Jde v ČR sehnat něco na konec prstu pravého ukazováček pro ovládání dotykových obrazovek např. tabletu, mobilu? Odkaz?

Budu moc rád za odkaz pro sehnání i kdyby to bylo ze zahraničí.

Jde mi o to sehnat něco co se jen navleče na konec ukazováčku, aby se nezamazávala neustále obrazovka mastnotou, potem či co to vlastně špiní dotykové obrazovky z prstu respektive z oblasti kde se snímají otisky prstu.

Dotykové pero jsem již zkoušel a není to nic moc pro mě. Raději bych něco navlékl na prst, než držet nějaké pero, které překáží a musí se často odkládat. S něčím jako „náprstkem“ by se dalo třeba při práci i pít káva, voda, pivo.. :D

Odpovědi
magorvkleci

Mně to tedy připadá nepotřebné, ale něco jako viz odkaz?

Zdroj: touchgear.cz