fcoop

Jde to vrátit,nebo obejít?

Vyskočila mi cedulička – „Aktualizace Firefoxu“.
Podle tónu oznámení to vypadalo,že jde o život,já, protože jsem blb,jsem tedy F. aktualizoval…a přišel jsem o lištu Toolbar.

Prý není kompaktibilní s F. A až bude lišta aktualizována,dají vědět – blabla.

Nejde o život,ale je mi to nepříjemné.Nejde s tím nějak „vycukat“?

Nejlepší odpověď
chudst

Co to proste preinstalovat zpet na starou verzi?

Další odpovědi
tom004

Ne,ale ty aktualizace bývají dost rychle.Takže,to chce vydržet.Já aktualizaci odmítl,naštěstí.

Alesh

Boha jeho, co řešíte pánové? Mně se stalo totéž. Myslím, že tak do týdne vyjde nová verze Toolbaru, která už bude kompatibilní a do té doby to snad přežijeme, ne? 😉

Hlada

Mělo by to jít klasicky – vrátit systém před datum aktualizace.

casey

Tak do budoucna tomu predejdete a v zalozce moznosti ->rozsireni → aktualizace muzete nastavit jak ma firefox postupovat. Muze automaticky instalovat, nebo se ptat na dalsi postup, pripadne aktualizace vubec nevyhledavat.

RomanP

Mýt Tolbary v prohlížečích je podle mě největší blbost , jen to brzdí browser a dělá to různou jinou neplechu. Ve firefoxu absolutní zbytečnost