PaNdA^

Jde smazat již položená otázka? na odpovědi.cz ?

Lze smazat a pokud ano tak jak položená otázka na tomto serveru?..
Doplňuji:
Můj kmen mluví po tatarsku..Takže pro čechy :DD : Pokud položím otázku a odešlu jí,tak lze smazat? (Na serveru odpovědi.cz) Pokud ano,tak jak? :D

Nejlepší odpověď
brillant

Používejte vyhledávání. http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=smazat%20ot%C3%­A1zku

Další odpovědi
arygnoc

ach, nováčik.
dá sa.
treba ju nahlásiť administrátorovi – je to jedna z volieb po rozkliknutí otázky (pod otázkou modrý trojuholník s textom Nahlásit) alebo poprosiť niekoho zlatého či strieborného, aby tak učinili (tí majú toto privilégium tiež).
Otázka zo servera nezmizne, iba nie je viditeľná (pokiaľ administrátori občas databázu neupratujú).

badisko

staci rict nejakemu ze stribrnych nebo zlatejch a ten tu otazku skryje nebo primo napsat adminovi o odstranen to uz je ale nadyl …:D

mikee.nikee

Já nerozumím řeči tvého kmene.

Andre5000

Pro čechy nebo pro Čechy?