Rocker

Jde se stát správcem FB skupiny?

Na FB mi zrušili účet,kde jsem měl skupinu,ve které sem byl správcem.Jde se stát správcem dané skupiny,když mám založený jiný účet?

Odpovědi
ivzez

Nejde → nejde se stát, pouze lze.

Podaří-li se Vám s novým účtem stát členem uvedené skupiny, můžete se pravděpodobně stát i jejím správcem. Závisí to na tom, jak jste jako správce skupiny nastavil pravidla pro přijímání nových členů, jmenování správců, …

Možná by nebylo od věci zkusit si „posypat hlavu popelem“
a požádat FB o obnovení původního účtu.

Palpatine

Pokud ti zrušili účet, už ho pravděpodobně nedostaneš. Ne pokud jsi opakovaně porušoval zásady komunity.

Správce skupiny se staneš bud tak, že skupinu založíš a nebo tě správcem jmenuje jiný správce. Jinak nelze.