Nikoltyna

Jde se někde najít seriál ADVENTURE TIME česky online?

Hledala jsem všude…pokud víte můžete napsat odkaz ale i název stránky…předem děkuji :D
Doplňuji:
Stačí i CZ titulky :D

Odpovědi
Funna

asi nikde – cituji: Seriál se vysílá na Cartoon Network, což je stanice, která pokud se nemýlím, už u nás příliš nefrčí – asi proto že se tam ty pohádky nikdy moc nepřekládaly. V každém případě pro nás internetová individua je k nalezení online na bezpočtu webů a ke stažení v mnohých pirátských zátokách. Každá epizoda má jedenáct minut, každá série má 26 epizod a právě vychází pátá série. Nutno upozornit na velice důležitou věc – Adventure Time NEEXISTUJE v češtině, ani v dabingu ani s titulkami a proto si budete muset osvojit či procvičit vaše znalosti angličtině, ale nebojte se – až na pár výjimek jde postavám skvěle rozumět a neváhám Adventure Time doporučit i jako vzdělávací pomůcku.

Pospic

Online asi nikde ale díly se dají sehnat na ulozto.cz a titulky třeba tady http://www.cas­dobrodruzstvi­.cz/AT_subs.html