Pavel950710

Jde sdílet odkaz na Onlyfans za provizi?

Mám dotaz ohledně OF, jestli jde nějak zařídit , že když sdílím link na něčí Onlyfans např na Twitteru a někdo proklikne a koupí, tak mně by šla provize z uskutečněného nákupu. Četl jsem o nějakém partnerském programu, ale tam je to popsáno trochu jinak a úplně jsem to nepochopil. Díky

Nejlepší odpověď
Mravenec

Nikdo tu nemá zkušenosti s propagací amatérských pornostránek…

Další odpovědi
Filip84

Najdi si babu, přestaň leštit konsoli, prozkoumej, jak to má „tam dole“ poněkud jiné, a jak se ta diarchie dá využít i v praxi, no a zjistíš, že „nemít zkušenosti s propagací amatérských pornostránek“ není chyba.

Pavel950710

Filip84 a za tu babu budu brát provizi, nebo jak to souvisí s touto otázkou?

Pavel950710

ale to je chyba :)

Mravenec

OK. Tak to jdu hned založit.😂😂

Pavel950710

tak já ti pošlu ten referenční link ;)

Mravenec

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣