tomaskriegel

Jde propoji externě set-top-box DVBT2 s multimedálním centrem?

Dobrý den, měl bych otázku, jelikož na trhu se nikde neobjevuje kvalitní set-box s DVBT2 a s multimediálním centrem dohromady.. měl bych otázku jestli bude nějaká možnost že bych koupil externě setobox a externě multimedální centrum, které bych poté mezi sebou propojil a oboje by bylo na televizi funkční (i kdyby to mělo znamenat, že bych musel pomocí ovladače nebo něčeho podobného mezi zařízeními přepínat ručně). Děkuji za odpověď

Odpovědi
Edison

Jde v zásadě o to, jaké vstupy a výstupy zařízení mají.