Je možné považovat Kanadu a USA za stejné země Severní Ameriky, pokud se to týká amerického stylu?

Jde považovat Kanadu a USA za stejné země Severní Ameriky co se týče americkém stylu?

Zajímalo by mě,jestli se mohou Kanada a USA považovat za skoro stejné země v americkém stylu ať už v podobě kultury a zvyků nebo ekonomice,životní úrovně,přírody,kri­minality,slože­ní obyvatel podle původu nebo chodoby? Nebo jsou tyto dvě severoamerické země úplně ve všem odlišné? Děkuji

Odpovědi
ivzez

Nic neJDE považovat, jenom (ne)lze.

Kanada a USA jsou stejné země Severní Ameriky stejnou měrou,
jako Česká republika, Rakousko a Švýcarsko země střední Evropy.

autacek

Rozdíly asi jako Německo a Rakousko.