bolak

Jde nějak na googlu vyhledat jeden znak?

Vyhledat všechny stránky které obsahují jeden určitý znak, třeba takovou tu notičku?

Odpovědi
anonym

Ty myslíš todle ?!

http://www.go­ogle.cz/search?q=no­ty&hl=cs&tbo=d&rlz=1C1GG­GE_csCZ441CZ445&sou­rce=lnms&tbm=is­ch&sa=X&ei=Uj­sOUfzDLuLk4QTNmo­DIAQ&ved=0CAoQ_A­UoAA&biw=1680&b­ih=935

Bedy

Vyhledávače zpravidla hledají slova s dvouma písmenama.
Můžete tam zkusit zadat jednu nebo dvě notičky, ale pochybuji…

bolak

barbakan: ne, tohle fakt nemyslim :D myslel jsem něco jako ♫♪♪