autacek

Jde nějak efektivně rozlišit mezi větry a tím, kdy už je to naostro?

Doplňuji:
Tak mně šlo hlavně o stavy, kdy není vše tak úplně konzistentní a navíc třeba máte křeče apod. Normální stav, kdy už je vlak v zatáčce nebo teprve houká, to pozná každej :)

Tady všichni machrujou, ale záchod mají beztak na chodbě ;)

Nejlepší odpověď
anonym

Sílu onoho větru poznáš tehdy,až se ,,vítr opře do plachet".Do doby,než poznáš sílu,se jedná o bezvětří.(Be­aufortova stupnice)

Další odpovědi
ponovotny

Osobně to cítím, kdy jako už jede vlak, tak jsem myslel, že to tak mají všichni ;)

mosoj

Fakt počteníčko !!!!!
Doplňuji:
Nacvičit, nejlépe na WC, ale není podmínka !

zjentek

pokud nelze efektivně rozlišit, rozhodně nevylézat mezi lidi na ostro! Naopak je potřeba mít dobrou plachtu, ať se má vítr do čeho opřít:
http://www.le­karna.cz/images/pro­ducts/z/46906­.jpg

ladaadal

No a v nejhorším si zase jen osedláš hnědáka 🙂 Efektivně???? Snad cítíš která z těch variant na tebe leze!!!!!!!!

arygnoc

pohmatom, pohľadom.
úspech prináša i pokus sadnúť si na misu.

ale inak normálne tak od 12 – 24 mesiacov človek zvykne zvierače ovládať.

anonym

Jsou věci, kde následek poznáš až po akci :)