jelibo?

Jde navrátit smazaná historie?

Dobrý den všem ,

ráda bych se Vás zeptala jestli jde vrátit smazaná historie. (na web. prohlížeči Microsoft Edge)

Stala se taková věc, jsem zvyklá si sama mazat historii.

Vždy 1× za měsíc ji projdu, s tím, že vše už nepotřebné vymažu. (nedávám si věci do oblíbených záložek, ale vždy si to zpětně rozkliknu v historii, TEĎ UŽ VÍM, ŽE TO JE/BYLA CHYBA!!!)

Kamarádka mě poprosila, jestli bych ji nepustila na PC, a já že samozřejmě není problém.

A teď po 3 hodinách co tu byla, jsem si chtěla své věci, které zrovna potřebuji a chci rozkliknout a zjistím, že mi chybí historie za posledních 7 dní!

Kamarádka při vymazání historie zřejmě zapomněla změnit přednastavených 7 dní na Poslední hodinu či Posledních 24 hodin.

Teď mě fakt bolí (jsem tam měla i důležité věci), že je to smazané (za těch posledních 7 dní).

Není tu nějaký ,,hrdina/ka'' 😁 ♥, který/á by mi dokázal/a pomoct? ♥

Nejlepší odpověď
Filip84

Pokud bys měla Chrome, je tam k tomu koš. Edge koš nemá.

Pokud nedohledáš historii přes AppData & Cookies, tak jedině history recovery program: stáhnout, nainstalovat do compu, a pak, pomocí něho, historii rekonstruovat. Jeden máš ve zdroji, ale je jich spousta: stačí hledat.

Další možností je se obrátit na odbornou firmu, která to zajistí, za poplatek. Samozřejmě, to je asi jediná reálná možnost, jak tak čtu ten dotaz.

Zdroj: https://www.ma­gicuneraser.com/brow­ser_recovery/

Další odpovědi
jáára

Příště nepouštěj cizího k počítači. Vytvoř účet hosta.

jelibo?

@Filip84 A kde najdu prosím ty AppData & Cookies?

Filip84

Když nevíš, co jsou ApplicationData, a kde se nacházejí, je dokonale bezpředmětné Ti to vypisovat: nezvládneš to. Obrať se na servis.

jelibo?

@jáára No, pro příště jsem už ponaučená!
Ale já se nyní ovšem ptala, jestli to jde navrátit… A pokud ano, tak jak.