LenkaHaj

Jazyková školka v Praze

Zdravím, doporučíte prosím jazykovou školku v Praze? Máte někdo zkušenost?

Odpovědi
Ametyst

Zkuste zjistit, kam dávala Lucie Vondráčková své děti po návratu z Kanady.

paul1

Tady máte nabídku, zkuste si vybrat podle místa bydliště:

Zdroj: https://www.sou­kromeskolky.cz/ka­talog/cela-cr/praha/jazykove-skolky-praha/

Milunak

Já mám dcerku v soukromé školce Trojská labuť. Dětem se tam paní učitelky maximálně věnují, s angličtinou se děti setkávají v průběhu celého dne a dcerka už zvládá běžné, ale i těžší fráze. Školku můžu vřele doporučit, malé se tam líbí a jsme tam moc spokojení.

Luiza

Holky, taky jsem se dívala na jejich stránky a školka se mi moc líbí. Určitě je taky kontaktuju, snad mi dcerku příští rok vezmou.