Jan Pavelka

Máte prosím Vás zkušenosti s MŠ Prospect na Praze 4?

Odpovědi
Křéma

Dobrý den, pokud myslíte tuto školku msprospect.cz tak ano, můžu vřele doporučit, před lety touto školkou prošla dcera, ale to se ještě jmenovala Mateřská školka Beruška a měla trochu jiné stránky. Je super, že je tam malý kolektiv s rodinným přístupem, ale přitom velice profesionální. Dcerku mi skvěle připravili do školy a vědomosti z Berušky (tedy Prospectu) čerpala ještě hodně dlouho.

Paxos

My jsme tam meli jednoho syna a ted mame druhého. Jsme tam pro to, ze chceme poskytnout maximum aktivit a rozvoje hlavně s cílem následně úspěšně složit zkoušky na porg nebo open gate … Je tam desetinásobny přetlak poptávky než mohou vzít … A pokud nejsou deti maximalne připravené tak nemají vubec šanci se na podobně školy dostat … A vubec to neni o penězích … Takže pokud chcete udělat maximum v rámci příprav na základní školu, pak mohu jen doporučit ! :)

NikolCheer

Kdysi tuto školku navštěvovala dcera, nyní promuje na mezinárodním obchodě, mluví 4 cizími jazyky. To asi mluví za všechno. Ve školce dostala dobré základy na kterých lze stavět. Školka má dlouhou tradici, všestranně zaměřený program, projektové vyučování, děti jsou šťastné a spokojené, rozvíjí se jejich osobní potenciál.

Pajka.111

Ahoj, k té školce na Praze 4… Mě by zajímaly Vaše zkušenosti se školkou Průhonická labuť http://www.pru­honickalabut.cz/. Navštěvujete tuto školku? A pokud ano, tak prosím o vaše názory. Děkuji.