LůcaDůcaPůca

Jaro-majáles

dobrý den, potřebuji, aby jste mi napsali alespon 5 věcí, které se vám vybaví, když se řekne JARO. Prosím nedívejte se předem na odpovědi jiných uživatelů ať vám to pak nevleze do hlavy. Řekněte to podle sebe. Je to pro mě velmi důležité kvůli nadcházejícímu majálesu. Děkuji moc za odpovědi. :)

Nejlepší odpověď
anonym

Obecná škola,narozeni­ny,šeřík,zahra­da,teplo.

Další odpovědi
www

Každý jsme trochu jinak zaměřený, proto se mohou někomu vybavit pod tím slovem i věci s jarem přímo nesouvisející. Třeba posluze v domácnosti hlavně úklid 😁
Důležité je, co se vybaví tobě. Osobně si vždy představuji jarní přírodu se vším, co k tomu patří:
tání sněhu, první květy, zelená tráva, jarní sloky stálých ptáků, přílet dalších z jihu, včely, motýli, jiné vůně, v noci jiná souhvězdí, oteplení, vlahý a voňavý déšť, bzukot hmyzu, první bouřky, prvá mláďata.. a už mne bolí palec z toho mobilního psaní 😁
Doplňuji:
A samozřejmě unikátní a nezapomenutelné jsou známé lokality porostlé záplavou modrých konikleců, bílých bledulí, nebo i žlutým hlaváčkem jarním !!
Také možnost lehčího oblečení se mně vybaví, ale až pak 😉
Dřív jsem coby kluk viděl v jaře taky chrousty. To už ale neplatí, škoda.

Anna007

Krokusy, pulci, záhony, kvetoucí magnolie, sekačka 🙂