dagry

Jarní alergie

Přichází jaro. Jak jste na tom s alergiemi?

Se mnou už to cloumá. Pálí a hoří mi celý obličej a nos mám ucpaný. Vadí mi venkovní plísně když sleze sníh a je mokré dřevo a tráva na loukách.

Odpovědi
Lucimia

Dojdi si raději na alergologii, dají ti nějaké prášky… Vypadá to, že máš celkem silnou alergii, když už teď se ti to projevuje…
Já třeba alergii nikdy neměla ale poslední 3 roky také v květnu zažívám pálení očí, slzení, rýmu – ale jen v květnu. Ještě jsem se na alergologii nedokopala, každý rok si říkám, že letos to už třeba bude dobré a na testy se musí jít v zimě..:) Takže vypadá že i letos budu mít slabou alergii bez toho abych věděla na co.

Adulinka

jo tak to znám já mám alergii hlavně na pyl a vůni trávy strašně mi pak slzí oči a mám rýmu hrůza

ReHu

Já jsem v pohodě.