Miroslavst

Jakým způsobem zjednodušili?

Zajímalo by mě, jakým způsobem zjednodušili formulář pro zadávání otázek, když tam stejně musím odklikat vše jako dosud?
Navíc se tam pro zjednodušení ukazuje ten nesmysl. sice byl v zeleném políčku u formuláře, ale nyní mbych řekl, že obtěžuje.
Jak to tedy zjednodušili?

Nejlepší odpověď
mosoj

Nemám ani jsem neměl žádné problémy při zadávání otázek. Dnes jsem si jenom všiml že se píší tučně a doplnění otázky normálně.

Další odpovědi
iceT

Ja si zadnych zmen nevsimla,ale nejsem tady dlouho,tak nevim…

anonym

mám takový pocit že se to zobrazuje jenom nám dvěma

Miroslavst

Asi jo, je to nějaký divný.