annas

Jakým způsobem vyjadřujete svůj vztah k přírodě?

Na tabuli v CHKO je nápis:

„Utrhl jsem květinu – zvadla.
Chytil jsem motýla – zahynul.
Došel jsem k poznání, že lásku k přírodě je třeba vyjádřit jinak.“

Nejlepší odpověď
BEAES

Já kytičky fotím a pěstuji na balkoně. Zvířátka nechytám, jen z povzdálí obdivuji.

Další odpovědi
anonym

ano netrhat květiny,jen přivonět,nechytat motýly jen obdivovat,nelik­vidovat přírodu svými odpady
Doplňuji:
Bubčo tohle?
http://video.su­per.cz/vtipky/17428-opile-prase.html

anonym

Nechovám se jako prase.
I když – tahle přirovnání.........
„Pepa byl zase vožralej jak prase“.
Už jste viděli nalitý prase?

quentos

chodím do ni obdivovat její krásu, do lesa pro jejich jedinečnou atmosféru, objímám stromy, čerpaje z nich energii. Občas se i přemůžu, vyndám z uší věčná sluchátka a zaposlouchám se do přírodních zvuků ;{)>

mojitek

clovek nejvic uskodi prirode kdyz ji „pomaha“

Gwen

Když se tam vykakám, nezapomenu to zahrabat.