JarkaHor

Jakým způsobem řešíte nechuť k sexu ?

Odpovědi
paul1

Nechuť k sexu – co to je? U ženy se to dá těžce poznat, u chlapa je to horší, ale záleží to hodně od partnera (partnerky), jak se to bude vyvíjet.

Tuisenim

V mém případě je to věci psychiky, takže potřebují partnerovu pomoc pro vyřešení…

aliendrone

Pche, už nejsem mladík, ale tento problém NEZNÁM. Copak chuť by byla (teď na jaře OBZVLÁŠŤ), jen ty síly jaxi postrádám. No co, pořád je tu „modrý zázrak“. ;) :)

da ny

  1. Ještě nejsi zralá pro sexuální život. Ženám to může nějaký čas trvat (někdy, až koem 35 – 40 let věku).
  2. Můžeš mít nepříjemné zkušenosti s neomaleným/ne­šikovným partnerem.
  3. Možná nebudeš na kluky…
  4. Je třeba vyměnit partnera
  5. Když je žena ve vztahu nespokojená/u­navená, první věc, o kterou nemá zájem je sex.
  6. Někdo sex nepotřebuje vůbec.
  7. příčinou může být frigidita (někdy nelze nijak řešit).
  8. Nebo je důvod úplně jiný

Když si člověk uvědomí proč, může řešit, co s tím dělat.

Allousek

Vyzkoušela asi dvakrát tady tento doplněk a fakt jsem po něm měla chuť na sex https://e-kondomy.cz/afro­diziaka-a-feromony/afro­diziaka-pro-zeny/camagra-woman-10tbl

IvkaH

Na sobě mám odzkoušené tady ty tablety a je po nich větší chuť na sex a celkově je „na nich“ sex lepší ;) https://supere­rekce.cz/23-fly-pro-zeny-1-baleni-3-tablety.html

Vercule

Zkus ty e-kondomy. Tam tady těch doplňků mají fakt hodně :)

veselator1

U mě teda není problém ani tak v tom, že by na sex nebyla chuť, ale spíš v tom, že ne vždy to jde. Už jsem trochu starší ročník, takže asi chápete, kam tím mířím. Každopádně jsem zjistil, že na tyto problémy opravdu spolehlivě funguje třeba kamagra, viz https://kamagra­love.net/ Nedávno jsem si ji objednal a už jsem měl párkrát možnost to vyzkoušet. Zatím to vždy zafungovalo spolehlivě.

Millisek

IvkaH: To asi není určené před každým sexem, že?

IvkaH

No to úplně ne :) nebo ty máš tak velký problém s chutí na sex?

Millisek

To přímo ne, ale zarazilo mě to balení, že je tam max 6 kusů, tak abych to nějak nepřeháněla :)