Jakým způsobem mě může oslovit firma na Facebooku?

Dala si mě do přátel jedna holka, bavila se se mnou o blbostech a pak mě z jejího nicku kontaktovala nějaká firma. Slušně řečeno jsem je poslal někam (vůlgarity jsme nepožil, ale diplomatický, jsem taky zrovna nebyl), prostě jsem napsal já mám pocit, že si jenom ze mě děláte srandu, když chtěli schůzky tam jsem napsal s cizími lidmi se nescházím a že si nabídku chci rozmyslet a oni, že se musím rozhodnout hned a že jinak to nahlásí úřadům ona že to nahlásí na úřadům.

Dotaz: Jakými způsoby oslovují firmy potencionální zaměstnance na netu?

Nejlepší odpověď
elektrikář

Je divný způsob inzerce dal bych to policiji. Internet pokud jde vzduchem se dá zachytit a zneužít. Pokud dostanu nějaký mail od někoho koho neznám mažu to jako spam.Ani to nečtu a mám pokoj.