Jiří Bohumil

Jakým způsobem jsou „naklikány“ stovky + a – na Novinkách na Seznamu.cz?

Už jste si asi také všimli, že v poslední době, u reakcí na články v Novinkách na Seznamu, jsou „naklikány“ stovky + a – u reakcí na text článků.
Ne že by mi to nějak vadilo, jde mi pouze o způsob, jakým to někdo dokáže. Jak je to možné? A že na to redakce zatím nijak nereagovala?
Doplněno na základě reakce Ušel ventil:
Princip chápu, ale většinou se pohybovaly reakce do 50–100. Ale nyní jsou to i 400 a to je nesmyslný! Jde určitě o „blamáž“.

Nejlepší odpověď
independent

Na novinkách.cz je úroveň komentářů fakt hrozná, já se tam, registroval, ale nekomentuji nic to nemá cenu, jen občas něco lajknu, možná je takových víc

Další odpovědi
Ušel ventil

Kdo chce klikne a to se přičítá – čte to celá republika , mladí už tolik nečumí na TV ale raději čtou na netu.

Chinchilla

Muzes poslat odkaz na clanek kde je tech zminovanych 400?

Pro hlasovani je potreba se nalogovat na ucet .. vzhledem k tomu,
ze to vypada, ze Novinky a Seznam.cz maji stejneho provozovatele…
tak staci mit asi jeden ucet pro oboje.
Pocitam, ze by tam melo byt nejake overeni unikatnosti uzivatele …
tj. z jednoho uctu jeden plus nebo minus ke komentu. Ale mohou tam mit
chybu nebo nekteri uzivatele pouzivaji nekolik uctu pro pridavani plusu
a minusu, nezkousel jsem to jak to presne funguje … takže spiše odhaduji.

Jiří Bohumil

Chinchilla – posílám odkaz na současně aktuální – „Kdo určil cenu akcií na OKD“ a tam není sice těch 400, ale něco přes 300. A bylo to i na předchozích, ale už nevím jakých.
https://www.no­vinky.cz/disku­se?id=507278&ar­ticleId=/doma­ci/455924-svedek-cenu-akcii-okd-urcil-sobotka-a-urban.html&sec­tionId=8