IvkaH

Jakým způsobem děláte očistu neboli detox těla/organismu?

Nejlepší odpověď
elkon

Protože v dnešních potravinách konzumujeme možné i nemožné (málo kdo si doma udělá chemický rozbor), užívám občas detoxikační čaj od mé známé bylinářky.

Další odpovědi
marci1

Provádím jarní detox po zimě kopřivovým čajem. 🙂

Hlada

Nijak. Jsem zdravý, nic takového nepotřebuju dělat.

Ametyst

Stačí bylinkové čaje a vláknina. A samozřejmě číst obaly, než něco koupím a sním.

Kepler

Celé ty reklamní kecy o detoxikaci organismu jsou nesmysl, alespoň tedy v případě relativně zdravého člověka. Smysl to má jen v případě zbavení se škodlivých látek, jako jsou drogy, alkohol, infekce a jiné cizorodé srágory. Střevní mikroflóra je nenahraditelná a zamávat s ní už jenom prostřednictvím antibiotik zavání komplikacemi. Svůj „tox“ si chráním, jako oko v hlavě, proto taky mám perfektní imunitu.

hapiky

Na očistu těla lze na internetu najít vícero způsobů.
Ne všichni ale znají způsob, jak očistit duši či mysl, ale to mohou jen ti, kteří věří, že ji mají.

Mc Merkurion

… pravidelně dezinfikuji alkoholem …

@da ny: … ale jo, jednou za čas si dám bechera, ferneta, a chci zkusit jagermaistra >>> je to dost bylinný, co myslíš ??? … ale jestli myslíš jako opravdu jen bylinky a exhalovat, tak to jo, ty mám vlastní, vypěstované …

da ny

@ Mc Merkurion
Tak to by chtělo sakra zvláštní, pomocnou, pravidelnou očistu jater (o tom detox hlavně je) :D
Příliš to nepřeháním, piji bylinný čaj a užívám kapičky od známého

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

GabulkaA

No, já jsem o detoxu začala uvažovat, když na mě přišla jarní únava. Hodně jsem hledala info, co by mi pomohlo a narazila jsem na doplněk stravy simplebiotix. Tak jsem si ho koupila, zkusila a ono to pomohlo. Takže to je můj tip :)