Jakým slovem byste označili ženu- hříšnici?!

Doplňuji:
… a když zhřeší tím, že sní tabulku čokolády ?

Nejlepší odpověď
anonym

Muž zanáší – do domu nepřináší; žena zanáší – do domu vnáší.Nevěrnice?

Další odpovědi
iceT

Podle toho v jaké sféře konání se hřích páchá,ženy mohou být všelijaké…

bolak

Záleží na tom jestli je ten hřích na můj úkor, a nebo z něho těžím.

dudu

Latina má pro tento typ žen pojmenování „meretrix“.

anonym

Žena…
😉
Nebo máš pocit, že je potřeba něco dodávat či nějak upřesňovat?

marci1

Hříšná žena.

suaeda

Pojmenování může být různé podle toho v čem zhřeší a co bylo podnětem. Ne vždy je za své prohřešky vinná, hodně jsme ovlivněni také předsudky z historie.
Pokud hřeší, že sní čokoládu tak ji přepadla mlsna, nebo ji něco naštvalo (děti, zaměstnání, případně drahá polovice) tak celou čoko zbaští na uklidnění. Znám to také ze svého okolí.

Zbynas

Kurva.

Danislava

Woman – Sünder :D

burek

smilnice

MK44

Pro barbakana: A teď ještě definujte, co je to u Vás „hřích“. 😉

arygnoc

netreba vymýšľať názov, pomenovanie – už podľa biblie je žena synonymum hriechu (Eva).

MK44

Pro arygnoca: I Vy náboženský fundamentalisto! 😁