Rokio

Jakým se řídíte kodexem při vašem fungováním na Odpovědi.cz?

Tak třeba já se řídím podle zákonů platných v ČR, podle pravidel kultur, které mi vyhovují a zdržuji se sprostých slov. Dále si nezakládám více účtů na tomto webu.

Podle jakých zásad se řídíte vy na této webové stránce?

Nejlepší odpověď
Kepler

Zákony zde moc neplatí. Snažím se držet zdejšího kodexu https://www.od­povedi.cz/kodex, i když občas přešlápnu. Aspoň ho ale znám, na rozdíl od většiny nových uživatelů, kteří se neobtěžují s nápovědou ani kodexem.

Další odpovědi
Mc Merkurion

… neřídím se žádným kodexem, řídím se morálkou … já vím, že pro tebe je to neznámé slovo, ale většina jej zná a ctí …

iceT

Podle zásad slušného chování, jako Mc Merkurion.

mzm

Mc Merkurion: viz Wiki (např) „Morálka (z lat. moralitas, správné chování, od mos, moris, mrav) znamená celkovou představu správného jednání ve společnosti.“

Popuzování se slučuje s morálkou podle tvých představ? „..morálkou … já vím, že pro tebe je to neznámé slovo…“ podle mě popuzování je. A je v rozporu se zdejším kodexem…

Ale třeba se pletu.

Mc Merkurion

… moralistů jsou plný kostely a za rohem kradou, četl-li by si častěji jeho otázky a dostával psaní do IP, pak by jsi tu větu pochopil, takže, když nevíš vo co de, tak nepruď !!!

mzm

To zní jako odpověď vyrovnaného, moudrého člověka. (Teď zase popuzuju já :) )
Jen jsem se zeptal, tak se hned nečil.

Když se do někoho rýpe, tak reakce bývají většinou o to horší, nic se tím nezlepší. Ale na to třeba časem dojdeš.

Mc Merkurion

… ale člověk si aspoň uleví …