Avatar uživatele
Rokio

Jakým se řídíte kodexem při vašem fungováním na Odpovědi.cz?

Tak třeba já se řídím podle zákonů platných v ČR, podle pravidel kultur, které mi vyhovují a zdržuji se sprostých slov. Dále si nezakládám více účtů na tomto webu.

Podle jakých zásad se řídíte vy na této webové stránce?

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? dudu před 2221 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kepler

Zákony zde moc neplatí. Snažím se držet zdejšího kodexu https://www.od­povedi.cz/kodex, i když občas přešlápnu. Aspoň ho ale znám, na rozdíl od většiny nových uživatelů, kteří se neobtěžují s nápovědou ani kodexem.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Mc Merkurion

… neřídím se žádným kodexem, řídím se morálkou … já vím, že pro tebe je to neznámé slovo, ale většina jej zná a ctí …

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
iceT

Podle zásad slušného chování, jako Mc Merkurion.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
mzm

Mc Merkurion: viz Wiki (např) „Morálka (z lat. moralitas, správné chování, od mos, moris, mrav) znamená celkovou představu správného jednání ve společnosti.“

Popuzování se slučuje s morálkou podle tvých představ? „..morálkou … já vím, že pro tebe je to neznámé slovo…“ podle mě popuzování je. A je v rozporu se zdejším kodexem…

Ale třeba se pletu.

před 2220 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Mc Merkurion

… moralistů jsou plný kostely a za rohem kradou, četl-li by si častěji jeho otázky a dostával psaní do IP, pak by jsi tu větu pochopil, takže, když nevíš vo co de, tak nepruď !!!

před 2219 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
mzm

To zní jako odpověď vyrovnaného, moudrého člověka. (Teď zase popuzuju já :) )
Jen jsem se zeptal, tak se hned nečil.

Když se do někoho rýpe, tak reakce bývají většinou o to horší, nic se tím nezlepší. Ale na to třeba časem dojdeš.

před 2219 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Mc Merkurion

… ale člověk si aspoň uleví …

před 2219 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek