Avatar uživatele
JarkaHor

Jakým dárkem by jste obdarovali vegana ?

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Ametyst před 803 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Svazkem mrkve

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Kepler

Ovocem, hlávkou zelí a pak bych mu prozradil, kde jsou nejlepší pastviny.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rokio

Finančním příspěvkem, bonboniérou, nebo drahým parfémem.

Nepíšeš, že to musí být veganské jídlo.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Zeleninovou kyticí. 🙂
https://puzzle­factory.pl/cs/puz­zle/p%C5%99eh­r%C3%A1t/jidlo/270935-kytice-zeleniny

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
RyuzakiKate

Vtipálci, jedinej Rokio odpověděl věcně a nezaujatě.

Vegnaskou kosmetiku najdeš už i v běžných drogeriích, včetně spousty dobrot. Můžeš se orientovat podle zeleného „V“ ve žlutém rámečku. Nevím, co by mělo být tak složitého na obdarování člověka vegana, všechno nemusí bejt jen o žrádle, ne? :) Co třeba knihu, deskovku, nějaký poukaz, pokojovou rostlinu, nějakou technickou vychytávku, ručně vyrábené šperky nebo keramiku, lístky na koncert, do divadla, do kina, předplatné časopisu… Záleží, jestli víš, co má rád/a a co ocení. Jediný, na co je třeba si dát pozor, je zkrátka původ toho něčeho, např. bys asi nemohla koupit kožený opasek či plstěný klobouk, poukázku na ochutnávku sýrů, balík uzenin, med, svíčku ze včelího vosku apod. ;)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
majki636

Tak nápady jsou tady originální :D ale když by si chtěla dát něco věcného, tak třeba svíčky se dělají ze sójového vosku a neobsahují nic, co vyprodukovalo zvíře. Konkrétně Veynero takové má.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
JarkaHor

No vidíš, tak to je super nápad ! Toto by mě fakt nenapadlo, že se při výrobě hledí na něco takového. Nicméně jsem se dívala na to co mají a vypadají krásně ! Nemáš zkušenost s tím, jak voní když jde o sójový vosk ?

Avatar uživatele
IvkaH

Taky si kupuju jenom svíčky od Veynera a ne jen sobě, ale to teda i krásný dárek, což zjistíš, když se mrkneš na jejich eshop, protože mají ty svíčky v pěkných skleničkách, ke kterým jde dokoupit víčko a skleničky jde po dopálení svíček dál používat :)

Avatar uživatele
majki636

Voní úžasně, sójový vosk nemá na vůni vůbec žádný vliv. Já jsem si nejvíc oblíbila tady tu třešňovou https://www.ve­ynero.cz/svic­ky-lux/svicka-lux-tresen-l/

Nový příspěvek