_136

Jaký význam nebo pointu má smysl sledovat pořad Výměna manželek?

https://youtu­.be/2BeHRPc7W-o

Nejlepší odpověď
Drap

Duchaplný smysl žádný.

Další odpovědi
elkon

Je to pochybný pořad, už jen výběrem aktérů. Nedá se na to dívat. Kdo žije běžným způsobem v normální, fungující rodině, ten nemá potřebu něco takového sledovat.

Mr. Marek

edukační

PepasAvalonu

Takový jaký mu lidé dají, jaký mu přikládají. Asi to některé baví. Spousta věcí může a nemusí mít pro někoho nějaký význam. Spíše rozdílný.

Emefej

Sledovanost a s ní související příjmy z reklamy. Nic jiného v tom nehledej.

Justin1

Nevidím v tom žádný význam. Nevidím význam ani v existenci takového pořadu. Nic takového k životu nepotřebuji.

Dochy

Kdo nikdy netoužil po tom podívat se „sousedovi do talíře“? Jinak žádný. Trochu zábavy, trochu ponaučení, ale nic na co by se dalo spolehnout ve smyslu „Dnes je zas výměna manželek, jdu se koukat abych se poučil jak se správně chovat“

Kelt

Já se na to nedívám ze zásady, že mne to nebaví. Manželku to zase baví a když to skončí tak za mnou přijde a řekne něco ve smyslu, abych byl rád, že mám ji, že ta by ze mne sedřela kůži, donutila pracovat a jiné duchaplné řeči.

autacek

Smysl to má asi takový, že máš hned pocit, že může být doma i hůř a jsi vděčný za to jak to máš.

Arne1

Uspokojování zvrácených choutek.

paul1

Sem tam se na to díváme. Najdou se i zajímavé díly, například v jednom dílu byla výměna ženy z Moravy a ženy z Jižní Ameriky, tuším, že to byla Paraguay.

JežíšKristus

Je to jeden z pořadů toho typu, kde se dělá legrace z hloupých lidí. Na netu jsou stovky článků o vhodnosti takových pořadů.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.